Największą radością jest spotkanie z Jezusem w Eucharystii.
Bóg jest naszą ucieczką i siłą , zawsze obecną pomocą w czasach doświadczeń.Wiara jest podstawą naszego życia. Daje nam ducha i serce , które wpływają na wszystko , co robimy.
Każdego dnia daje nam nadzieję.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz