piątek, 2 lutego 2018

Ku pamięci Ani

Ku pamięci mojej dobrej koleżanki Ani Byreckiej.

W dniu 27 czerwca 2013 r.odbył się pogrzeb mojej serdecznej koleżanki Ani , Marii Byreckiej.
Zbyt szybko odeszłaś Aniu.
Dziękuje Ci za te wszystkie wspólnie spędzone lata , za Twoje dobre serce otwarte dla każdego. W moim sercu pozostaje wielki smutek, ale  i wiele pięknych wspomnień. Jedynym pocieszeniem jest dla mnie to , że już nie cierpisz. Dziękuję Bogu , że postawił Ciebie na mojej drodze. Jedynie co mogę dla Ciebie zrobić to modlić się. Proszę też każdego kto przeczyta te słowa aby pomodlił się za tego dobrego człowieka jakim była Ania.
Tobie, Boże, pokornie polecam moją koleżankę Anię, którą darzyłeś wielką miłością w całym życiu doczesnym i  proszę , abyś teraz uwolnił ją od zła wszelkiego i dał jej wieczny pokój.
Dla Ani przeminęło już życie ziemskie, błagam Cię zatem , miłosierny Boże , abyś wprowadził ją do Twojego Królestwa , gdzie nie będzie już smutku ,  ani narzekania , ani bólu, lecz pokój i radość z Twoim  Synem i Duchem Świętym , na Wieki wieków. Amen.

Do zobaczenia ANIU!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz