Nigdy w historii świata nie było tyle grzechów wołających o pomstę do nieba , czyli domagających się kary tu , na ziemi.
Aborcja-rozmyślne zabójstwo nienarodzonych , ileż ona pochłonęła istnień ludzkich !
Legalizacja małżeństw homoseksualnych , obrażanie Boga poprzez publiczne bluźnierstwa w mediach, szydzenie z ludzi wierzących w Boga.
Coraz częściej atakuje się Kościół , popiera zwolenników aborcji i homoseksualizmu.
Człowiek w naszych czasach zaczął liczyć wyłącznie na siebie.
Nie łudźmy się , że będzie można grzeszyć bezkarnie.
Prędzej czy później nadejdzie Boża sprawiedliwość, ale dopóki jest czas możemy skorzystać z Bożego miłosierdzia poprzez pokutę i nawrócenie.
Bóg może dać nam to , czego sami nie możemy osiągnąć.
Bóg jest jedynym , który może nas uratować za pośrednictwem Niepokalanego Serca Maryi.
Ale obietnica jest warunkowa: „Jeśli przestaną obrażać Boga , jeśli będą czynić pokutę , jeśli oddadzą się modlitwie”.
Bez Boga niewiele możemy w życiu zdziałać , bez Boga nie nauczymy się
przebaczać , kochać i obdarzać sobą druga osobę.
Nie można iść do przodu , zapominając czego dokonała Fatimska Pani w 1917 r , 1981 r, 1991 r , 2000 r.
Niech Bóg sprawi aby wszyscy to zrozumieli.
Naszą modlitwą powinien stać się przede wszystkim różaniec.
Temat różańca występuje w każdym objawieniu fatimskim.
Także sama Matka Najświętsza trzymała w ręku paciorki różańca , które zwieszały się wzdłuż jej sukni.
Wszystko przemija tylko Bóg się nie zmienia!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz