piątek, 2 lutego 2018

Dzień dobry

DZIĘKUJĘ że JESTEŚ..daleko czy blisko..
..Ale wiem ,że jesteś i to znaczy
W S Z Y S T K O… 

Uśmiechnij się! Uśmiechnij!
Ot, tak… na powitanie dnia.
Bo uśmiech, nawet malutki, cudowną moc w sobie ma. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz